AFYONKARAHİSAR'DA SAKAL EKİMİ

Dökülen saçlarınız Hair City İstanbul merkezinde uygulanan kesin çözümler sayesinde bir çırpıda durduruluyor, dilerseniz saçlarınızın gürleşmesi adına uygun fiyatlı saç ekimi yaptırabiliyorsunuz.

Afyon saç ekimi

Stres, hamilelik, aşırı A vitamini, protein eksikliği, erkek tipi kellik, anemi, B vitamini eksikliği, otoimmüne bağlı saç dökülmeleri, lupus hastalığı, kilo kaybı, kemoterapi, polikistik over sendromu, çeşitli ilaçlar, aşırı saç şekillendirmesi ve yaşlanma gibi nedenlerle saç dökülmesi yaşayarak Afyonkarahisar'da saç ekimi yaptırmak isteyenler, Hair City İstanbul kliniğimize geliyor, hayallerindeki saçlara saç ekimi sayesinde kavuşuyor.

Saç mezoterapisi ve PRP sayesinde zayıflamış ve cansız saçlarınız canlandırılıp eski formuna dönüyor. Afyonkarahisar'da saç ekimi yaptırmak isteyip Afyonkarahisar'da saç merkezi arıyorsanız, konaklama ücreti ve yol ücreti ödemeden Hair City İstanbul kliniğimize gelebilirsiniz.

AFYONKARAHİSAR'DA BIYIK EKİMİ

Ergenlik çağındaki erkeklerin sabırsızlıkla beklediği durumlardan biri de hiç şüphesiz sakal ve bıyık uzamasıdır. Ancak ergenlik çağı geçtiği halde uzamayan bıyık ve sakallar, Hair City İstanbul kliniğimizde sorun olmaktan çıkıyor. Afyonkarahisar'da sakal ekimi yada Afyonkarahisar'da bıyık ekimi yaptıracak erkekler, web sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden ekip arkadaşlarımıza ulaşabilir, bıyık ekimi yada sakal ekimi konusunda aradıkları bilgileri uzman kişilerden öğrenebilir.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları