ADIYAMAN'DA SAÇ EKİMİ

Zayıflaması ve incelmesi gibi farklı sebeplerden dolayı dökülen saçlarınız, Hair City İstanbul tarafından fue yöntemiyle çok kısa sürede ekiliyor, Adıyaman'da saç ekimi yaptıranların moralleri düzeliyor.

Adıyaman Saç Ekimi

Erkeklerin ve kadınların en büyük aksesuarı, hiç şüphesiz saçlarıdır. Her duş sonrası dökülen saçlarınızın sayarak saç dökülme sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edebilir, saç dökülmesi fark ettiğiniz anda saç ekimi yaptırabilirsiniz. Adıyaman'da saç ekimi yaptırmak için Hair City İstanbul'a gelebilir, saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama yaptırabilirsiniz. Adıyaman'da saç ekimi yaptırmak için Hair City İstanbul'dan ücretsiz randevu alarak saç ekimi yaptırabilirsiniz. Bu sayede dökülen saçlarınız daha sağlıklı ve gür uzayacak, keyfiniz yerine gelecek.

ADIYAMAN'DA KAŞ EKİMİ

Saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi gibi işlemleri yaptırmak için merkezimize gelen herkese ücretsiz ulaşım ve ücretsiz konaklama imkanı ağlıyor, son moda fue yöntemi sayesinde acısız saç ekimi yapıyoruz. Hemen Hair City İstanbul web sayfamızdan ücretsiz randevu alabilir, dökülen saçlarınıza, kaşlarınıza saç ekimi ve kaş ekimi yaptırarak en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları