ADANA SAÇ EKİMİ

Saç ekimi deyip geçmeyin!

Türkiye’nin güvenilen ve tercih edilen cerrahi kliniğimiz Hair City İstanbul, Türkiye'nin her ilinden ve hatta tüm ülkelerden gelen saç ektirmek isteyen müşterilerine ücretsiz konaklama ve şehir içi ulaşım imkanı sağlıyor.

Adana Saç Ekimi

Hair City İstanbul ailesi olarak tüm tıbbi uygulamalarımızı dünya standartlarında, çağdaş ve yeni medikal teknolojik uygulamaları kullanarak gerçekleştiriyor, saç ekimi sonrası ömür boyu garanti veriyoruz. Erkeklerin %65-70 ve kadınların %45’i saç dökülmesi problemi yaşayan ülkemizde dış görünüme önem veren herkes saç ekim yaptırıyor. Ne yazık ki saç ekimi konusunda yeteri kadar bilgi sahibi olmayan saç ekimi firmaları, hem sağlığınıza zarar veriyor hem de paranızın yanında zamanınızı da boşa harcamanıza sebep oluyor. Hair City İstanbul sayesinde saç ekimi işinde uzmanlaşmış sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama yaptırabilirsiniz.

ADANA'DA SAÇ EKİMİ BİZDEN SORULUR

Ömür boyu sağlıklı saçlara sahip olmak için hangi ilin hangi ilçesinde yada hangi ülkede yaşadığınızın hiç bir önemi yok. Adana'da saç ekimi yaptırmak isteyen herkes Hair City İstanbul web sayfamızdan bizlere ulaşıyor, işinin ehli cerrahlar sayesinde hayalindeki saçlara kavuşuyor. Saç ekimi ve diğer ekim işlemlerini sınırsız kök ile sabit ücret karşılığında yaptırmak için hemen arayın. Adana'da saç ekimi yaptırmak isteyen herkes Hair City İstanbul cerrahi kliniğimize başvuruyor, en güzel saçlara sahip olmanın keyfini çıkarıyor.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları