Hair City İstanbul İletişim, Randevu ve Fiyat Talebi İçin Bize Ulaşın...

Randevularımız Ücretsizdir. 


     Hemen Ara     Online Randevu Al     Online Resim Gönder

Hair City İstanbul Saç Ekimi, Sakal ve Bıyık Ekimi, Kaş Ekimi İçin İletişim, Randevu ve Fiyat Talebi İçin Bize Ulaşın...

Randevularımız Ücretsizdir. 


     Hemen Ara     Online Randevu Al     Online Resim Gönder (Webcam)

Hair City İstanbul Saç Ekimi - Bıyık ve Sakal Ekimi

Saç Ekim Merkezi - Hair City İstanbul

Saç Ekimi


Saç ekimi; genetik yapı, ilaç kullanımı, stres ve çeşitli sebeplerle yaşanan saç dökülmesi, can sıkıcı bir durumdur. Artan saç dökülmelerine karşı önlem alınmadığı takdirde kellik sorunu yaşanmaktadır. Ancak saç ekimi işlemi sayesinde kellik ortadan kalkıyor, eski saçlarınıza kavuşuyorsunuz.

Yerli ve yabancı turistlerin favori tatil bölgesi olan İstanbul'da saç ekimi yaptırmak isteyen insanlar, Hair City İstanbul saç ekim merkezi web sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir, saç ekim merkezimizin adresine kolayca ulaşabilir. İstanbul'da saç ekimi yaptırmak için İstanbul merkezli kliniğimize hiç bir ücret ödemeden gelebilir, tarafımızca belirlenen otellerde saç ekimi işlemi boyunca konforlu odalarda konaklayabilirsiniz.


Uzman Ekibimiz ile bütün Saç Ekim ve Diğer Ekim İşlemlerini Sınırsız Kök ile Sabit Ücrete ve Üstelik Ömür Boyu Garantili Yapıyoruz!


Fue Teknolojisi ile Ağrısız Acısız Saç Ekimi Dökülenleri Geri Getiriyoruz Ömür Boyu Garanti!


Yurt Dışından Gelecek Olan Misafirlerimize Vip Hizmeti (Konaklama ve Şehir İçi Ulaşım)GREFT HESAPLAMA FORMU


Saç Ekimi - Hair City İstanbul

saç ekimi

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. SAÇ EKİMİ İŞLEMLERİ, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefonunuzu bize iletmeniz halinde, saç ekimi ile ilgili ekip arkadaşlarımız her türlü sorunuzu cevaplandırmak için sizi arayacaklardır. Arzu ederseniz; ekip arkadaşlarımız plastik cerrahlarımızla ücretsiz bir randevu da ayarlayabilecektir.

HAİR CİTY İSTANBUL hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek amacı ile, bize iletişim numaralarımızdan 24 saat ulaşabilirsiniz.

ONLINE KONSÜLTASYON FORMU İÇİN TIKLAYINIZ... 

Devamını Oku


İstanbul Saç Ekimi

İstanbul'da saç ekim merkezi arıyorsunuz ve güvenilir saç ekim merkezi bulmakta zorlanıyor musunuz? O halde henüz Hair City İstanbul saç ekim merkeziyle tanışmamışsınız demektir.

Saç ekimi öncesi uygulanan saç çizgisi ile saçınıza nasıl bir saç ekim işlemi yapılacağı belirlenir. Saç ekimi öncesi en kritik işlem olan saç çizgisi belirleme, yanlış yapıldığı takdirde saçlarda doğal görünüm elde edilemez. Herkeste farklı bir yönde bulunan saç çizgisi, erkeklerin genelinde V şeklinde olmaktadır. Saç çizgisi yönünüze dikkat edilerek ve saç çizginizin doğal açılarına içli dışlı hatlarla karışık saç ekimi yapılarak doğal görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz. Hair City İstanbul saç ekim merkezimizden ücretsiz randevu alarak, nasıl bir saç şekli istediğinizi uzman cerrahlarımıza anlatabilirsiniz. Tercihinize göre uzmanlarımız tarafından en uygun olan saç ekim işlemi gerçekleştirilir.


 

Bilgi Bankası

Saçı Olmayan birine Saç Ekimi Yapılabilir Mi?

Saçı Olmayan birine Saç Ekimi Yapılabilir Mi?

Saçı Olmayan birine Saç Ekimi Yapılabilir mi? Hayır. Saçının tamamı dökülmüş kişilerin saç ektirme şansı yoktur....

Saç Ekimi İçin En Uygun Adaylar Kimler?

Saç Ekimi İçin En Uygun Adaylar Kimler?

Verici alanı yeterli,sağlıklı erkeklerin çoğu saç nakli için uygundur. Saç ekimi her yaş grubuna uygulanabilir. Fakat ...

Erkeklerde Saç Dökülmesi Ne Zaman Başlar?

Erkeklerde Saç Dökülmesi Ne Zaman Başlar?

Yirmili (20)’li yaşlardan itibaren erkeklerde hormon yapısının belirlenmesiyle birlikte saç karakteri belli olur. Yüz ...

Ekilen Saç Dökülür Mü?

Ekilen Saç Dökülür Mü?

Hayır. Bu operasyonların sonuçları kalıcıdır. Cerrahi tedavi süreci tamamlandıktan sonra, ömrünün geri kalan kısmında,...

«
»

Önemli Bilgilendirme!!!

Bu sitede yer alan bilgiler kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 0212 809 25 75 - 76
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları